HT-Eurep Electronic
spol. s r.o.

Světova 1041/9
180 00 Praha 8
Česká Republika

tel.: +420 / 266 313 053
fax.: +420 / 284 810 202
gsm : +420 / 603 258 311

objednavky@hte.cz
info@hte.cz

IČO: 63676991
DIČ: CZ63676991

SMH Technologies

SMH Technologies vyrábí produkční In-system programátory řady Flash Runner. Jsou určeny pro použití při výrobě elektronických zařízení na programování procesorů, seriových pamětí přes některé z ISP rozhraní (BDM, JTAG, SPI,...

Programátory pro ISP řady FlashRunner

Naše firma navázala spolupráci s italskou společností SMH Technologies, která vyrábí produkční programátory pro In-System programování mikrokontrolérů a sériových pamětí.

Jedná se o přístroje FlashRunner v několika řadách :
FlashRunner I serie – univerzální, možnost programování obvodů od vícero výrobců
FlashRunner II serie – podpora obvodů jednoho výrobce
FlashRunner III serie – nejmenší provedení, podpora obvodů jednoho výrobce

Programátory jsou vyvinuty s ohledem na specifické požadavky a prostředí ve výrobě. Jako je např. ochrana proti ESD, galvanické oddělení atd.

SMH Technologies úzce spolupracuje s jednotlivými výrobci obvodů, což umožňuje implementovat efektivní algoritmy a dosahovat krátkých časů programování a tím i vysokou propustnost výrobní linky. Aktuálně podporují více než 2000 různých typů obvodů.

Pro panelová PCB je k dispozici verze s vícero multiplexovanými výstupy a připravuje se typ, který umožní simultánní programování několika obvodů najednou.
Lze je ovládat přes rozhraní RS-232, Ethernet, případně I/O linek z nadřazeného systému či jen pomocí tlačítka, dle konkrétního modelu. Řízení je realizováno pomocí příkazů předávaných přes komunikační port nebo uložených na paměťové kartě spolu s obsahem, který se programuje. Mohou být též jednoduše integrovány do testovacích stanic či jehlových polí.

V případě, že je potřeba programovaný obsah chránit proti zneužití, lze jej zakódovat, tak aby nešel při zkopírování použít.

Kromě nejjednodušší FlashRunner III serie se jednotlivé operace a výsledky zaznamenávají do souboru spolu s časovou značkou, tak aby bylo možné později vysledovat co se s kterým výrobkem dělo např. při vyřizování reklamací.

Podrobnější informace lze získat na stránkách http://www.smh-tech.com/.