HT-Eurep Electronic
spol. s r.o.

Světova 1041/9
180 00 Praha 8
Česká Republika

tel.: +420 / 266 313 053
fax.: +420 / 284 810 202
gsm : +420 / 603 258 311

objednavky@hte.cz
info@hte.cz

IČO: 63676991
DIČ: CZ63676991

JTAG Technologies

Informace pro objednání: Jako autorizovaný distributor zajišťujeme dodávky kompletního sortimentu. Většinu produktů dodáváme do dvou týdnů. Garantujeme nejnižší cenu na našem trhu. O aktuálních cenách a dodacích termínech Vás rádi informují...

Rozšíření možností diagnostiky JTAGLive

Firma JTAG Technologies se už dlouhou dobu zabývá vývojem nástrojů pro testování PCB pomocí boundary scan. Kromě standardní řady na platformě ProVision nabízí i skupinu produktů JTAGLive, která je určena hlavně pro vývoj a případně opravy.
Tato skupina nástrojů BUZZ,CLIP a SCRIPT, byla rozšířena o další zajímavé moduly a vlasnosti.


“Buzz Plus“ - Jedná se o rozšíření grafického rozhraní BUZZ, které umožňuje zobrazit a ovládat jednotlivé piny BS součástky, či součástek na desce, o další možnosti.
Lze s ním najít a sledovat všechna propojení pro dva drivery najednou a jednoduše zkontorlovat případná přerušení či nežádoucí propojení.
Dále je možné pomocí tzv.“seek and discover“ módu efektivně zjistit a sledovat síť uzlů pro určené propojení.


Nově je k dispozici modul „AutoBUZZ“. Je to vlastně další zdokonalení „seek and discover“ režimu BUZZPlus.
Modul pracuje ve dvou základních módech – „Learn“ a „Compare“.
V prvním se, jak již název napovídá, „učí“, scanuje odezvu dobré desky a uloží si referenční mapu propojení. Po připojení testované desky, pak v druhém sejme její odezvu a porovná s referenční. Následně jsou pak vyhodnoceny a zvýrazněny případné rozdíly s indikací možných poruch, jako je zkrat, přerušení nebo trvalá L/H.
Protože není potřeba netlist, stačí BSDL soubory a základní informace o boundary scan řetězci, je tento modul zvlášť vhodný pro diagnostiku při opravách desek, kde nejsou k dispozici žádná, nebo jen částečná data.

Pro vlastní fyzické připojení, tak jako ostatní moduly i výše zmíněné, podporují JTAG programovací kabely od firem Altera a Xilinx případně je možné použít JT3705/USB kontroler od JTAG Technologies.

Nově je k dispozici malý JTAGLive kontroler. K PC je připojen přes USB, ze kterého je také napájen. Na druhé straně disponuje jedním TAP (test access port) s možností nastavení vstupních a výstupních napěťových úrovní. Lze jej použít do rychlosti TCK až 6MHz.
Uvedené produkty a více informací pak naleznete na www.jtaglive.com, případně u naší společnosti HT-Eurep Electronic s.r.o., kterou můžete kontaktovat zde.